OFERTAT TONA back to Homepage

 

 

SPECIALITETE

Vetem te BrauHaus ju mund te shijoni brinje derri, kofshe ose pule derri dhe salcice gjermane si ne cdo birrari autentike Bavareze.

PJATA DITE/ MENU TRADICIONALE

Mish qingji ne hell, suxhuk me kackavall dhe speca, tave kosi ose tave dheu jane disa nga gatimet tradicionale qe do te gjeni ne Restorant- Birrari BrauHaus. Brenda menuse ju mund te gjeni fleten e menuse ditore dhe gatimeve tradicionale .

MESORE

Per te shoqeruar birren tone te fresket ju mund te porosisni mesore te ndryshme si patatina shtepie chips, miks djathrash apo afetate sallamrash austriake. Mos harroni fokacia ose pretzel te pergatitura ne furren e drurit.

PIZZA

Pizza per ju ose femijet tuaj! Pizza jone pergatitet ne furren e drurit me asortimentet qe ju deshironi.

SALLATA

Sallata shumengjyreshe dhe te fresketa qe pergatiten ne cast dhe shoqerojne dreken ose darken tuaj.

EMBELSIRA

Lini pak vend edhe per embelsire! Ju sugjerojme te provoni strudel me molle dhe akullore si ne cdo birrari bavareze!

 

 

 

go back to the top