BrauHaus Pub

BrauHaus Pub ndodhet Brenda ambjenteve te restorant-birrari BrauHaus por eshte tersisht I izoluar si ambjent.

Ne BrauHaus Pub mund te shijoni menune e BrauHaus Restorant dhe te ndiqni ndeshje te kampionateve te futbollit nderkombetar si ChampionsLeague, Uefa Cup, Kampionatin Europian dhe Boterorin por edhe ndeshje te kampionateve Italiane, Gjermane, Spanjolle dhe Angleze.

Kapaciteti i BrauHaus Pub eshte 100 persona dhe mund te prenotohet per ditelindje ose evente te tjera me menu speciale pije+finger food. Se shpejti vetem ne BrauHaus Pub do ju sherbejme edhe special cocktails me baze birrat tona te fresketa…

 

Pub

 

 

go back to the top